Plaża nad Pilicą

Przystań jest położona nad samym brzegiem rzeki. Pilica w tym miejscu tworzy niewielką ale uroczą plażę, na której można bez ograniczeń korzystać ze słońca i zażywać wodnych kąpieli. Rzeka w bezpośredniej bliskości plaży ma spokojny nurt i jest dość płytka (ok. 0,5m głębokości). W tym miejscu rozpoczynają lub kończą swój spływ miłośnicy kajakowych wycieczek.

Zobacz galerię

Grill bar i ogródek piwny

Na terenie Przystani znajduje się grill bar serwujący znakomite dania uzupełnione wybornym piwem. Wszystkich miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu zapraszamy do naszego ogródka piwnego, gdzie w wyjątkowych okolicznościach przyrody można się delektować pyszną kawą, znakomitym piwem, daniami prosto z grilla i nie tylko. Do dyspozycji klientów jest też bar położony nad samą rzeką, gwarantujący niesamowite widoki i wyjątkowy klimat. Klienci mogą spędzać czas na grze w piłkarzyki lub bilard, oglądając transmisje sportowe lub po prostu zachwycając się wyjątkowością miejsca.

ZOBACZ GALERIĘ

Wypożyczalnia kajaków

Przystań dysponuje flotą nowych (produkcja 2019) komfortowych kajaków VISTA. Standardowo oferujemy super wygodne kajaki dwu-osobowe, wyposażone w neoprenowe poszycie na siedzeniach i oparciach. Kajaki VISTA należą do najczęściej poszukiwanych przez klientów modeli do rekreacyjnych spływów jedno i wielodniowych. Do naszych kajaków oferujemy też dodatkowe siedzenia dla najmłodszych (kajaki VISTA 2+D).
Dla miłośników dodatkowych wrażeń mamy do dyspozycji kajaki typu Sit on Top (do pływania „na mokro „) oraz usportowione kajaki jedno-osobowe.
Ponadto współpracujemy z kilkoma zaprzyjaźnionymi firmami wynajmującymi kajaki.

Zobacz galerię

Pole namiotowe/kemping

Na terenie Przystani dysponujemy polem namiotowym i miejscami do zaparkowania przyczepy kempingowej lub kampera. Cały teren jest zalesiony (las iglasty i pojedyncze dęby) gwarantując klimatyczne otoczenie i tak potrzebny w czasie upałów półcień. Teren pola namiotowego jest uzbrojony w przyłącza elektryczne i podręczne stanowiska z bieżącą wodą. Do dyspozycji naszych gości jest też obiekt sanitarny, gdzie znajdują się umywalki, toalety i prysznice.

Zobacz galerię

Domki letniskowe

Dla gości, którzy postanowią zostać u nas dłużej mamy do zaproponowania pobyt w przytulnych, 4-o osobowych domkach letniskowych. Taras domków jest zwrócony bezpośrednio na Pilicę. Wschody słońca w tym miejscu należą do niezapomnianych przeżyć.

Zobacz galerię

Boisko do siatkówki

Dla miłośników aktywnego wypoczynku na terenie Przystani mamy kilka atrakcji, w tym boisko do siatkówki plażowej. Regularnie odbywające się u nas turnieje dają możliwość sprawdzić się w konfrontacji z innymi zespołami, a odrobina rywalizacji sprawia, że zwycięstwo smakuje wybornie. Boisko jest oczywiście dostępne do gry rekreacyjnej.

Zobacz galerię